Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

HAKKIMIZDA

"Her taşıma yeni bir umuttur " ilkesiyle hareket eden Seynak, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır.

Seynak uzun yıllardır Başlıca Türkiye-İtalya-Türkiye olmak üzere avrupa hatttında güven veren isim haline gelmiş bir Lojistik firmasıdır.

Seynak Her geçen gün yenilenen ve büyüyen filosu ve kendi depolama ağıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı görev edinmiştir.

Seynak kendi bünyesinde gümrüklü ve serbest depolama hizmetleriyle müşterilerine en iyi hizmet sunmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan seynak, bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır.

Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen Seynak, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir. Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, Seynak’ın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

Hizmet Yerleri
Dünya Çapında Çalışanlar
Filodaki Tırlar
Sevk Edilen Ürünler ve Sayım